1995 yılında kurulmuş olan firmamız Ayyıldız Tente Sistemleri uzman kadrosu ile çadır, tente, şemsiye, minder, kumaş, branda sektörüne yenilikler katarak geniş müşteri kitlesine ulaşmıştır.

Siz saygıdeğer müşterilerimize daima kaliteli ve ciddi iş anlayışı sunarak bu sektöründe yoluna devam etmektedir. Müşterilerimizle kurduğumuz sürekli iletişim sayesinde onların ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda yeni ürün tasarımları gerçekleştirilmektedir.

Müşteri memnuniyeti şirketinizin bugünü ve geleceği için en önemli unsurlardan biri olarak sunduğunuz tüm hizmet ya da ürün kalitesi kadar değerlidir.

Her gün özel bir ürün sattıkları ya da pazardaki en büyük oyuncu olduğu için müşterisine saygı gösterme gereği duymayan çok sayıda şirketle karşılaşıyoruz. Bu şirketler genellikle günün sonunda önemli müşterilerini kaybediyor. Diğer taraftan müşterisine nasıl davranması gerektiğinin farkında olmayanlar doğru adımı atmadığı için kaybeden olmaya mahkum oluyor.

Hiçbir müşteri hizmet almak için beklemek istemez. Bu ister restoranda masa bekleyen biri olsun isterse doktor muayenesi bekleyen bir hasta, fark etmez.

Her müşterimiz ve müşterilerinizin zamanı bizim için çok önemlidir. Müşterilerimize her zaman net bir çalışma saati verilir. Yine de onların koşullarına uygun olarak bu zamanı esnetme şansı sunulur.

Uzman müşteri temsilcilerimiz 7/24 tüm müşterilerimizin sorunlarını ve taleplerini karşılamak için hizmet vermektedir.